fbpx
Hikayemiz

Her şey bir merhaba ile başlamıştı.

5 genç girişimcinin bir araya gelmesiyle başladı tüm hikaye...

Adım Adım...

Tanışıyoruz.

Öncelikle sizinle tanışıyoruz. Kendimizi tanıtıyor, sizi tanımaya çalışıyoruz.

Anlıyoruz.

Sizin neler istediğinizi anlıyoruz. Notlar alıyoruz, detaylı soruyoruz.

Anlatıyoruz.

İsteklerinize göre yapabileceklerimizi ve sizin için olsa iyi olur dediğimiz fikirlerimizi anlatıyoruz. Ayrıca isteklerinizle ilgili bir fiyat teklifi sunuyoruz.

Planlıyoruz.

Her konuda anlaştıktan sonra fikirlerimizi planlamaya başlıyor ve hazırlıyoruz. Artık harekete geçmeye başlıyoruz.

Raporluyoruz.

Yaptığımız çalışmaları size aylık olarak rapor şeklinde sunuyoruz. Hangi noktada başladık ve hangi noktaya geldik, düzenli olarak takip ediyoruz.

Geri bildirim veriyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda düzeltmemiz gerekenleri konuşuyoruz. Birlikte daha iyi nasıl olabiliriz konusunda görüşüyor ve düzenli olarak geri bildirim alıyor ve veriyoruz.

Hikayemiz

Kimiz?

Kısaca hikayemiz

Bulunduğunuz konumdan, ulaşmak istediğiniz noktaya varana kadar sizinle beraber bu yolda yürüyecek bir ekibe ihtiyacınız mı var? Sadece bir reklam ajansı değil... Sizinle bu yolda yürecek, zorluklarınızı paylaşacak, yeni fikirler üretecek, bu işi sahiplenecek bir dijital çözümler üreten bir ajans... Dijital dünya için ihtiyacınız olan tüm çözümleri üretebilecek, herşeyi bilirim egosundan uzak, her şeye çözüm üretebilirim mottosuna sahip, 5 genç girişimcinin tutkuyla kurduğu bir dijital iletişim ajansı!

Ne istiyoruz?

Sizinle bir hikaye yazmak.

Hayatının her anında yeni bir şeyler yaratabilmek için bir araya gelen, üniversiteli gençler tarafından kurulan Kanguroo Creative; markaların hikayelerini mutlu son ile bitirerek , hikayelerinin sonunda gökten düşen 3 elmadan birini kafasına düşürmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Neler yapabiliriz?

Fena sayılmayız.

Marka Oluşturma, Marka Hikayeleştirme, Marka İletişimi, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Oluşturma Eğitim Tasarlama, Dijital İletişim Yönetimi

Ekibimiz

Ömürcan IŞIK

Marka Yöneticisi

Emirhan Bora

Kreatif Direktör

Songül Akdağ

Proje Direktörü

Kaan Patlar

Proje Direktörü

Burak Keskin

Finans Direktörü