merhaba.
Biz Kanguroo Creative.
5 üniversiteli arkadaşın kurduğu, şu an 9 kişiden oluşan 3 ülkede 50’den fazla markayla çalışan bir dijital iletişim ajansıyız.

tanıştığımız gibi bize yöneltilen ilk soru:
“Mezun olunca gitmeyeceksiniz değil mi?

-Hayır, mezun olduk. Hala buradayız:)

Neden iletişim?

-Çünkü medya artık sosyal. Sosyalleşmenin önemli olduğu bir dönem…
Dünyadaki tüm başarılar kendini iyi ifade edebilenlerin, tüm başarısızlıklar da kendini iyi ifade edemeyenlerin…
Markanızı ifade edebilen siz olmazsanız, sizin adınıza birileri ifade edebilir. (Soru: cümlenin içinde kaç adet ifade kelimesi kullanılmıştır?)

Neden Kanguru?

– Her markanın bir yolculuğu var. Bu yolculukta hedefleri her zaman bulundukları noktadan daha ileriye gitmek. Kanguru keselerinde yavrularını taşırlar. Biz de bu yolculuklarında markaları bulundukları konumdan varmak istedikleri noktaya taşıyoruz.

Neden biz?

-İşini tutkuyla yapan insanlar asla yorulmazmış. İnandığımız doğrularla hareket ediyoruz. Kaybetme kaygısıyla inanmadığımız bir şeyi önermiyor ve uygulamıyoruz. Her konuda anlaşabileceğimizin garantisini veremeyiz. Ama her konuda sizin için en doğru olduğuna inandığımız şeyi yapacağımızı garanti ediyoruz.

Tabi bir de bizi, bizle çalışanlardan dinleyebilirsiniz.

Neden siz?

-Biz sadece tercih edilmiyoruz. Çalıştığımız markaları da dikkatle seçiyoruz. Değer katabileceğimize inandığımız ve bize değer katabileceğini düşündüğümüz markalarla çalışıyoruz.

Ne zaman başlıyoruz?

-buradan iletişime geçebilirsiniz.